office@fcpolis.com‎+38 044 337 73 03

YOUR FINANCIAL PATHFINDER

використовуйте
скрол

новини

послуги

Боргові портфелі
Ми здійснюємо викуп портфелів проблемної заборгованості заставних і беззаставних кредитів на підставі договору відступлення права вимоги або факторингу.

Унікальний досвід та ефективні стратегії, якими володіють спеціалісти нашої компанії, є запорукою успішної роботи навіть зі складними борговими портфелями.  Ми дамо вам можливість вивільнити свої резерви, покращити фінансові показники, і перекласти борогові зобов’язання на іншого кредитора, оптимізувавши господарську діяльність та звільнившись від іміджевих втрат та репутаційних ризиків.

 
більше
інформації
Аутсорсинг
Професіонали команди "Поліс" здійснюють ефективне стягнення проблемної заборгованості з 2007 року. 

Наші спеціалісти мають унікальний досвід роботи з проблемними боргами. У поєднанні з умінням діяти рішуче і готовністю досягати результату, це робить нашу команду максимально ефективним помічником у процесах судового, досудового стягнення боргу та медіації. 

Відмінна організація внутрішніх процесів, пошук якісних рішень і використання результативних методик комунікації з опонентом — запорука гарантованого успіху нашої роботи.

 
більше
інформації

Компанія

Компанія

Фінансова компанія «Поліс» — команда провідних фахівців, які працюють на ринку проблемних боргів з 2007 року.

Багаторічний досвід та інтелектуальний підхід до пошуку ефективних рішень, — запорука успішної роботи наших спеціалістів. Ми будуємо нашу роботу на принципах результативності, об’єктивності і незалежності. 

Використання ефективних комунікацій із контрагентом, досконала організація внутрішніх процесів та прагнення досягати успіху — ось що відрізняє нас як результивну команду професіоналів. 

Ми маємо розгалужену мережу партнерів по всій Україні та надаємо послуги за напрямами: аутсорсинг стягнення боргів та викуп проблемної заборгованості.

qr code with contacts info fc polis

Контакти

Товариство з обмеженою відповідальністю «ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ «ПОЛІС»

Графік роботи:
Пн-пт з 9:00 до 19:00
Перерва з 13:00 до 14:00
Вихідні:
Сб - Нд та державні свята.

Місцезнаходження:
01004, м. Київ,
вул. Шовковична,
буд. 42-44, оф. 13-В

Контактна інформація:
E-mail: office@fcpolis.com
Телефон +38 044 337 73 03
Код ЄДРПОУ 38994463

Ідентифікаційний код
юридичної особи 38994463
Код території
за КОАТУ 8038200000

КОМПАНІЯ

Товариство з обмеженою відповідальністю «Фінансова компанія «Поліс»

Ідентифікаційний код юридичної особи 38994463
Код території за КОАТУ 8038200000
Місцезнаходження: 01004, м. Київ,
вулиця Шовковична,
будинок 42-44, офіс 13-В.

Органами управління Товариства є:

Вищий орган товариства – Загальні збори учасників
Виконавчий орган Товариства – Директор Кривутенко Андрій Анатолійович
Контролюючий орган – Ревізійна комісія

Схематичне зображення ланцюга володіння істотною участю ТОВ «ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ «ПОЛІС»

ТОВ «ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ «ПОЛІС» (Україна) 38994463
100%
ТОВ «ФК ПОЛІС» (Україна) 38982154
50% 50%
Кривутенко Андрій Анатолійович
Україна (Українець), ТТ № 318615
ТОВ "СЕЛЕПЕЙ, ВОЛКОВЕЦЬКИЙ І ПАРТНЕРИ"
35529766
25% 25%
Волковецький Ярослав Степанович
Україна (Українець), СС № 779695
Селепей Андрій Ігорович
Україна (Українець), СС № 002617243

ФІНАНСОВІ
ЗВІТИ
КОМПАНІЇ
ПОЛІС

Багаторічний досвід та інтелектуальний підхід до пошуку ефективних рішень, — запорука успішної роботи наших спеціалістів.  Ми будуємо нашу роботу на принципах результативності, об’єктивності і незалежності.

назад
назад

НБУ оприлюднив перелік застав неплатоспроможних банків під кредити рефінансування

Перелік застав у вигляді майна та майнових прав за кредитами юридичним особам опубліковано на офіційному сайті регулятора

Як повідомляє bank.gov.ua,   Національний банк України опублікував перелік застав у вигляді майна та майнових прав за кредитами юридичним особам, наданих йому неплатоспроможними банками як забезпечення кредитів рефінансування."Це один із кроків Національного банку для збільшення прозорості роботи. Крім того, публікація застав допоможе кращому інформуванню потенційних покупців майна, а отже й ефективнішій його реалізації. У наших планах є також публікація детальнішої інформації за найбільшими заставними об’єктами, інформування щодо проведення аукціонів з їх продажу тощо", – заявив директор Департаменту управління ризиками Національного банку Ігор Будник.

Станом на 1 березня 2016 року обсяг заборгованості неплатоспроможних банків за основною сумою кредиту становить 48.75 млрд. грн.


"У 2016 році Національний банк України очікує на погашення заборгованості за рахунок застави за кредитами рефінансування в розмірі 12.8 млрд. грн. У нас великі сподівання на початок роботи Консолідованого офісу у Фонді гарантування вкладів фізичних осіб, який візьме на себе функції управління і реалізації активів неплатоспроможних банків. Він має запрацювати у квітні", – сказав Ігор Будник.


Фактичний обсяг погашень за кредитами рефінансування, наданими неплатоспроможним банкам, у 2015 році становив 1.1 млрд. грн. Таке потенційне зростання пояснюється тривалістю етапів роботи з проблемними активами. Тільки в 2016 році об’єкти деяких банків, які були виведені з ринку ще у 2014 – 2015 роках, зможуть бути передані на реалізацію.

поділитися
КОМПАНІЯ звіти faq нормативні акти